XVI powiatowy konkurs „Mistrz Ekologii”

przez | 28 marca, 2022

W dniu 25.03.2022 uczennice naszej szkoły Alicja Klusek i Karolina Olszewska wzięły udział w XVI powiatowym konkursie „Mistrz Ekologii” organizowanym przez starostwo w Bytowie.

257759248_300206785438901_7040620043918825109_n

Zdjęcie 110 z 500