XVI powiatowy konkurs „Mistrz Ekologii” przez admin | 28 marca, 2022 0 komentarzy W dniu 25.03.2022 uczennice naszej szkoły Alicja Klusek i Karolina Olszewska wzięły udział w XVI powiatowym konkursie „Mistrz Ekologii” organizowanym przez starostwo w Bytowie. 257417835_300207078772205_8871935308837097557_n Zdjęcie 109 z 500