XVI powiatowy konkurs „Mistrz Ekologii”

przez | 28 marca, 2022

W dniu 25.03.2022 uczennice naszej szkoły Alicja Klusek i Karolina Olszewska wzięły udział w XVI powiatowym konkursie „Mistrz Ekologii” organizowanym przez starostwo w Bytowie.

257379835_300206788772234_5014118469916800056_n

Zdjęcie 111 z 500