Archiwum dnia: 14 maja, 2025
Zwycięzcy w konkursach
Z radością informujemy o wspaniałych sukcesach naszych reprezentantów w konkursach! W gminnym konkursie plastycznym „Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy„, zorganizowanym przez SP3 w Miastku, Antonina Końska zajęła zaszczytne II miejsce! Brawo za Twoją kreatywność i talent! Ponadto, w II Wojewódzkim Konkursie „Maxikotylion„, zorganizowanym przez SP nr 1 w Miastku, nasi uczniowie również pokazali klasę!… Dowiedz się więcej »
