Piłka nożna dziewcząt Za nami eliminacje gminne w piłce nożnej dziewcząt . Nasze dziewczęta starsze wygrywając mecz, przeszły do finałów powiatowych. Dziewczęta młodsze zajęły miejsce 3 w naszej gminie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.