Konkurs „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”
Dnia 15.04.2025 r. odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”. Na konkurs wpłynęło 35 prac. Komisja konkursowa w składzie: • mgr Natalia Gudalewicz • mgr Aleksandra Wasielewska • mgr Andrzelika Klusek przyznała: I miejsce – Karol Szczepański Szkoła Podstawowa w Świerznie I miejsce – Maciej Nowak Szkoła Podstawowa w Piaszczynie… Dowiedz się więcej »
