Dzień Ziemi W ramach obchodów Dnia Ziemi nasza szkoła uczestniczyła w zajęciach dotyczących ochrony środowiska zorganizowanych przez Nadleśnictwo Miastko. Najwięcej emocji wzbudziło sadzenie roślin. Dziękujemy za cenną lekcję!