Archiwum dnia: 12 marca, 2025
Powiatowy konkurs plastyczny
Dnia 17.02.2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie kolejnej edycji powiatowego konkursu plastycznego pt. „Bezpieczne zabawy zimowe”. Organizatorem konkursu była Bogumiła Grymbowska i Natalia Gudalewicz. Na konkurs wpłynęło 128 prac. Komisja konkursowa w składzie: mgr Elżbieta Bdzikot mgr Renata Mazur mgr Teresa Wiśniewska mgr Robert Czarnowski przyznała: w kategorii I (uczniowie z kl. I): I miejsce: –… Dowiedz się więcej »
