Archiwum dnia: 11 marca, 2025

Mistrz Matematyki

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym ,,Mistrz Matematyki”.   W klasie I reprezentował nas Ksawery Fiszka – Borzyszkowski, w klasie II Szymon Kiedrowicz, który zajął 2 miejsce. W klasie III Filip Wantoch – Rekowski, który zajął 1 miejsce.   Gratulacje dla chłopców .

Wycieczka na basen

Wodne szaleństwo w Koszalinie!   W poniedziałek, 10 marca, uczniowie grupy zerowej oraz klas 1-4 z naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do Koszalina! W ramach projektu „Regionalne wsparcie rozwoju kompetencji kluczowych w pomorskich szkołach” mieliśmy okazję spędzić radosny czas na pływalni. ‍   Dzieci z ogromnym entuzjazmem korzystały z basenowych atrakcji, doskonale się bawiąc i… Dowiedz się więcej »