Eliminacje gminne w unihokeja

przez | 18 października, 2024

Za nami eliminacje gminne w unihokeja w ramach Igrzysk Dzieci. Miło poinformować nam, że dziewczęta młodsze zajęły I miejsce i będą reprezentowały naszą gminę na dalszych rozgrywkach w powiecie. Chłopcy z naszej szkoły zajęli miejsce IV. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły i rozsławianie jej imienia.

463856537_1052825846843654_3830928015926200476_n

Zdjęcie 14 z 14