XVI powiatowy konkurs „Mistrz Ekologii”

przez | 28 marca, 2022

W dniu 25.03.2022 uczennice naszej szkoły Alicja Klusek i Karolina Olszewska wzięły udział w XVI powiatowym konkursie „Mistrz Ekologii” organizowanym przez starostwo w Bytowie.

258244567_301237168669196_1932215035212692675_n

Zdjęcie 121 z 500