XVI powiatowy konkurs „Mistrz Ekologii”

przez | 28 marca, 2022

W dniu 25.03.2022 uczennice naszej szkoły Alicja Klusek i Karolina Olszewska wzięły udział w XVI powiatowym konkursie „Mistrz Ekologii” organizowanym przez starostwo w Bytowie.

257926848_301237052002541_5420995910664254574_n

Zdjęcie 118 z 500