XVI powiatowy konkurs „Mistrz Ekologii” przez admin | 28 marca, 2022 0 komentarzy W dniu 25.03.2022 uczennice naszej szkoły Alicja Klusek i Karolina Olszewska wzięły udział w XVI powiatowym konkursie „Mistrz Ekologii” organizowanym przez starostwo w Bytowie. 257230791_300206982105548_3461393935296417940_n Zdjęcie 107 z 500